Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya sadece ürünlerinizin tanıtımını yapmak için değil müşterilerinizin markaya güvenmesi için de büyük bir fırsat sağlıyor. İnternetin ilk zamanlarında nasıl web siteniz yoksa şimdi de sosyal medya hesabınız yoksa müşterilerinizin size olan sadakat ve güveni bir o kadar sarsılıyor. Bunun için de sadece hesapların var olması değil aktif olarak profesyonel anlamda yönetilmesi de gerekiyor. Bunları göz önüne alındığında markanıza ait sosyal medya hesaplarınızın önemi daha da artıyor. Bu konuda profesyonel destek vermekteyiz , verdiğimiz destek doğrultusunda hem dijital ortamda hem de gerçek ortamda markanızın değerinin arttığını hissedeceksiniz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte akıllı telefonların kullanımıda arttı. Kurumsal şirketler için mobil uygulama ihtiyaçları da hızla artmıştır. Dijital çözümler ve web sitelerinin yanında artık mobil çözümler de her firmanın temel gereksinimi haline geldi. Sivassoft yazılım firması olarak , iOS ve Android telefon, tablet ve diğer mobil cihazlarda çalışan hybrid mobil uygulamaları geliştirmekteyiz. Kullanıcılar akıllı cep telefonunda geçirdiği zamanın %70 gibi büyük bir bölümünü telefonlarında yüklü olan uygulamalarda geçirmektedir. Dolayısıyla burada firmalar için çok büyük bir potansiyel bulunmaktadır.

Web & E-Ticaret

Sektörünüze uygun e-ticaret paketleri, sektörünüze özel olarak geliştirilen modüller sayesinde standart e-ticaret paketlerinden farklı çalışarak müşterilerinize kolaylık sağlayabilirsiniz. Özellikle bu zamanda satışların yoğun olduğu internet dünyasına taşındığı bir çağdayız , bu çağda markalarınızın bir e-ticaret sistemi olması önem taşımaktadır. Bu sistemin doğru bir şekilde yürütülmesi ve çalışması için en kaliteli hizmetleri sunmaktayız.

Eğitim ve Danışmanlık

Eğitim ve Danışmanlık

Sivassoft olarak, planlama, proje yönetimi, sistem analiz ve tasarımı, optimizasyon, kurulum ve test/bakım alanları başta olmak üzere, iş ortaklarımıza bilişim danışmanlığı hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz bu hizmetler kapsamında IT Yazılım danışmanlığı, sistem danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.Verdiğimiz bu hizmelerin yanında IT Yazılım Geliştirme eğitimi de verilmektedir.

IT Yazılım Geliştirme

Gelişen teknolojiyle beraber IT birimlerinin gereksinimleri de değişmekte ve beklentileri karşılamak zorlaşmaktadır. Sivassoft, müşterilerinin bu zorlu şartlara kolayca cevap verebilmesi için sunduğu IT danışmanlığı hizmetiyle iş birimlerinin isteklerine inovatif bir şekilde cevap vermelerini ve yazılımlarının değişikliklere kolayca adapte olacak esneklikte olmasını sağlamaktadır. Sivassoft IT Danışmanlığı; Kurumsal Mimari Tasarımı, Kurumsal Uygulama Entegrasyonu, Yazılım Geliştirme Altyapısı (Framework) Geliştirme, Mobil Uygulama Geliştirme, Veritabanı Tasarımı, Kurulumu ve Yönetimi hizmetlerini kapsamaktadır.

Sistem Bakım Ve Onarım

Sistem Bakım Ve Onarım

Sivassoft olarak, Uzman Teknik Ekibi ve Mühendisleri ile Ürünlerinize Sağlanan Bakım, Onarım ve Destek hizmetleri ile artık daha güvendesiniz..
© 2021 Sivassoft Tüm Hakları Saklıdır.